25 Şubat 2021 Yeşilhisar'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Kayseri Yeşilhisar ilçesinde yaşanmaktadır. Yeşilhisar ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 25 şubat perşembe günü saat 11:02 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Kayseri Yeşilhisar ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 25 şubat perşembe günü saat 11:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Yeşilhisar ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 11:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 25 şubat perşembe günü saat 12:02'de sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Yeşilhisar ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 11:02'de yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
YEŞİLHİSAR

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 11:02

Bitiş Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 12:02

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
BAKIM ONARIM

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları