25 Şubat 2021 Melikgazi'de 2 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Kayseri Melikgazi ilçesinde yaşanmaktadır. Melikgazi ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 25 şubat perşembe günü saat 10:02 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Kayseri Melikgazi ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Melikgazi ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 25 şubat perşembe günü saat 10:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Melikgazi ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 10:02'de yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 25 şubat perşembe günü saat 12:02'de sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Melikgazi ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 10:02'de ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti iki saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
MELİKGAZİ

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 10:02

Bitiş Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 12:02

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
ŞEBEKE TESİS

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları