25 Şubat 2021 Kocasinan'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Kayseri Kocasinan ilçesinde yaşanmaktadır. Kocasinan ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 25 şubat perşembe günü saat 09:02 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Kayseri Kocasinan ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Kocasinan ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 25 şubat perşembe günü saat 09:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 09:02'de yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 25 şubat perşembe günü saat 11:02'de sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 09:02'de ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti iki saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
KOCASİNAN

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 09:02

Bitiş Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 11:02

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları