25 Şubat 2021 Bünyan'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri Bünyan ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Den alınan bilgiye göre 25 şubat perşembe günü saat 13:02 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklamasına göre Kayseri Bünyan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Bünyan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Bünyan ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 25 şubat perşembe günü saat 16:02'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Bünyan ilçesinde 25 şubat perşembe günü saat 13:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
BÜNYAN

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 13:02

Bitiş Zamanı
25 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 16:02

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları