23 Şubat 2021 Kocasinan'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri Kocasinan ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. 23 şubat salı günü saat 13:02 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklamasına göre Kayseri Kocasinan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Kocasinan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 23 şubat salı günü saat 13:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 23 şubat salı günü saat 13:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 23 şubat salı günü saat 14:02'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 23 şubat salı günü saat 13:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
KOCASİNAN

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
23 Şubat 2021 Salı Günü Saat 13:02

Bitiş Zamanı
23 Şubat 2021 Salı Günü Saat 14:02

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları