13 Nisan 2021 Kocasinan'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Kayseri Kocasinan ilçesinde yaşanmaktadır. Kocasinan ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 13 nisan salı günü saat 08:04 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklamasına göre Kayseri Kocasinan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Kocasinan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 13 nisan salı günü saat 08:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 13 nisan salı günü saat 08:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 13 nisan salı günü saat 09:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 13 nisan salı günü saat 08:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
KOCASİNAN

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
13 Nisan 2021 Salı Günü Saat 08:04

Bitiş Zamanı
13 Nisan 2021 Salı Günü Saat 09:04

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları