11 Nisan 2021 Melikgazi'de 5 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri Melikgazi ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Den alınan bilgiye göre 11 nisan pazar günü saat 13:04 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Kayseri Melikgazi ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 11 nisan pazar günü saat 13:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Melikgazi ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 13:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 11 nisan pazar günü saat 17:04'ta sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Melikgazi ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 13:04'ta yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti beş saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
MELİKGAZİ

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 13:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 17:04

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları