11 Nisan 2021 Kocasinan'da 5 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Kayseri Kocasinan ilçesinde yaşanmaktadır. Kocasinan ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 11 nisan pazar günü saat 08:04 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Kayseri Kocasinan ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Kocasinan ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 11 nisan pazar günü saat 13:04'ta sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti beş saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
KOCASİNAN

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 08:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 13:04

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları