11 Nisan 2021 Kocasinan'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri Kocasinan yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 14:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklamasına göre Kayseri Kocasinan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Kocasinan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 11 nisan pazar günü saat 14:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 14:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 11 nisan pazar günü saat 17:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Kocasinan ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 14:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
KOCASİNAN

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 14:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 17:04

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları