11 Nisan 2021 Incesu'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri İncesu ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. 11 nisan pazar günü saat 10:04 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Kayseri İncesu ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 11 nisan pazar günü saat 10:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri İncesu ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 10:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 11 nisan pazar günü saat 12:04'ta sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri İncesu ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 10:04'ta yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
İNCESU

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 10:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 12:04

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları