11 Nisan 2021 Develi'de 8 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri Develi ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Den alınan bilgiye göre 11 nisan pazar günü saat 09:04 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Kayseri Develi ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Develi ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 11 nisan pazar günü saat 09:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Develi ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 09:04'ta yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 11 nisan pazar günü saat 17:04'ta sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Develi ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 09:04'ta ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti sekiz saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
DEVELİ

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 09:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 17:04

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları