10 Nisan 2021 Melikgazi'de 1 Saat Elektrik Kesintisi

Kayseri Melikgazi ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Den alınan bilgiye göre 10 nisan cumartesi günü saat 09:04 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Açıklamasına göre Kayseri Melikgazi ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kayseri Melikgazi ilçesinde ortaya çıkan kesinti 10 nisan cumartesi günü saat 09:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kayseri Melikgazi ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 09:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 10 nisan cumartesi günü saat 10:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kayseri Melikgazi ilçesinde 10 nisan cumartesi günü saat 09:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Kayseri ve civarı elektrik türk a.ş. Elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Kayseri

Etkilenen İlçe
MELİKGAZİ

Bağlı Kurum
KAYSERİ ve CİVARI ELEKTRİK TÜRK A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 09:04

Bitiş Zamanı
10 Nisan 2021 Cumartesi Günü Saat 10:04

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
YATIRIM ÇALIŞMALARI

Etkilenen Mahalleler
Kayseri ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları