18 Ocak 2022 Kağızman'da 9 Saat Elektrik Kesintisi

Kars Kağızman ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının 18 january tuesday günü saat 08:01 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Kars

Etkilenen İlçe
KAĞIZMAN

Bağlı Kurum
ARAS ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 January 2022 Tuesday Günü Saat 08:01

Bitiş Zamanı
18 January 2022 Tuesday Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Dokuz Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
0830 1700 18.01.2022 TARİHİNDE DAHA GÜVENLİ,KALİTELİ VE KESİNTİSİZ ENERJİ VEREBİLMEK ADINA ŞEBEKE İYİLEŞTİRME YAPILACAKTIR.DONANDI KÖYÜ ETKİLENECEKTİR.

Etkilenen Mahalleler

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aras Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Kars Kağızman ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Kars Kağızman ilçesinde ortaya çıkan kesinti 18 january tuesday günü saat 08:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Kars Kağızman ilçesinde 18 january tuesday günü saat 08:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 18 january tuesday günü saat 17:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Kars Kağızman ilçesinde 18 january tuesday günü saat 08:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dokuz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Kars ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları