18 Eylül 2021 Safranbolu'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Karabük Safranbolu yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 18 eylül cumartesi günü saat 14:09 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Başkent Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Başkent Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Karabük Safranbolu ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Karabük Safranbolu ilçesinde ortaya çıkan kesinti 18 eylül cumartesi günü saat 14:09'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Karabük Safranbolu ilçesinde 18 eylül cumartesi günü saat 14:09'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Başkent Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 18 eylül cumartesi günü saat 15:09'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Karabük Safranbolu ilçesinde 18 eylül cumartesi günü saat 14:09'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Başkent Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Karabük

Etkilenen İlçe
SAFRANBOLU

Bağlı Kurum
BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 Eylül 2021 Cumartesi Günü Saat 14:09

Bitiş Zamanı
18 Eylül 2021 Cumartesi Günü Saat 15:09

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Belde/Köy: MERKEZ - Mahalle: BARIŞ - Sokak: KASTAMONU YOLU Belde/Köy: BOSTANBÜKÜ - Mahalle: MERKEZ
Karabük ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları