27 Temmuz 2021 Bornova'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

İzmir Bornova yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 27 temmuz salı günü saat 02:07 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre İzmir Bornova ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Bornova ilçesinde ortaya çıkan kesinti 27 temmuz salı günü saat 02:07'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Bornova ilçesinde 27 temmuz salı günü saat 02:07'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 27 temmuz salı günü saat 04:07'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Bornova ilçesinde 27 temmuz salı günü saat 02:07'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
BORNOVA

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
27 Temmuz 2021 Salı Günü Saat 02:07

Bitiş Zamanı
27 Temmuz 2021 Salı Günü Saat 04:07

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
ŞEBEKE İŞLETMECİSİ

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
FORUM AVM TRF-1 BÖLGESİ
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları