26 Temmuz 2021 Urla'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

İzmir Urla yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 26 temmuz pazartesi günü saat 09:07 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. İzmir Urla ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Urla ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Gdz Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 26 temmuz pazartesi günü saat 09:07'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Urla ilçesinde 26 temmuz pazartesi günü saat 09:07'de yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 26 temmuz pazartesi günü saat 10:07'de sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Urla ilçesinde 26 temmuz pazartesi günü saat 09:07'de ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
URLA

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
26 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Saat 09:07

Bitiş Zamanı
26 Temmuz 2021 Pazartesi Günü Saat 10:07

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
OG MANEVRA

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
GÜLBAHÇE VE BALIKLIOVA MAHALLELERIDIR
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları