25 Temmuz 2021 Ödemiş'te 1 Saat Elektrik Kesintisi

İzmir Ödemiş yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 25 temmuz pazar günü saat 09:07 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. İzmir Ödemiş ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Ödemiş ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Gdz Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 25 temmuz pazar günü saat 09:07'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Ödemiş ilçesinde 25 temmuz pazar günü saat 09:07'de yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 25 temmuz pazar günü saat 10:07'de sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Ödemiş ilçesinde 25 temmuz pazar günü saat 09:07'de ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
ÖDEMİŞ

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
25 Temmuz 2021 Pazar Günü Saat 09:07

Bitiş Zamanı
25 Temmuz 2021 Pazar Günü Saat 10:07

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
OG GÜVENLİK AMAÇLI KESİNTİ

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
DOLAYLAR ZEYTINLIK OCAKLI BEYAZITLAR KÜÇÜKAVULCUK MAHALLELERI
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları