24 Temmuz 2021 Ödemiş'te 1 Saat Elektrik Kesintisi

İzmir Ödemiş ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının 24 temmuz cumartesi günü saat 09:07 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre İzmir Ödemiş ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Ödemiş ilçesinde ortaya çıkan kesinti 24 temmuz cumartesi günü saat 09:07'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Ödemiş ilçesinde 24 temmuz cumartesi günü saat 09:07'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 24 temmuz cumartesi günü saat 10:07'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Ödemiş ilçesinde 24 temmuz cumartesi günü saat 09:07'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
ÖDEMİŞ

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
24 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Saat 09:07

Bitiş Zamanı
24 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Saat 10:07

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
OG GÜVENLİK AMAÇLI KESİNTİ

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
DOLAYLAR ZEYTINLIK OCAKLI BEYAZITLAR KÜÇÜKAVULCUK MAHALLELERI
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları