24 Temmuz 2021 Beydağ'da 5 Saat Elektrik Kesintisi

İzmir Beydağ yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 24 temmuz cumartesi günü saat 10:07 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre İzmir Beydağ ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Beydağ ilçesinde ortaya çıkan kesinti 24 temmuz cumartesi günü saat 10:07'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Beydağ ilçesinde 24 temmuz cumartesi günü saat 10:07'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 24 temmuz cumartesi günü saat 15:07'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Beydağ ilçesinde 24 temmuz cumartesi günü saat 10:07'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi beş saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
BEYDAĞ

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
24 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Saat 10:07

Bitiş Zamanı
24 Temmuz 2021 Cumartesi Günü Saat 15:07

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
AG ARIZA BAKIM ONARIM

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
BAKIR MAH. YÖRÜKLER SOKAK TR-2
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları