23 Şubat 2021 Bergama'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

İzmir Bergama yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 23 şubat salı günü saat 14:02 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre İzmir Bergama ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Bergama ilçesinde ortaya çıkan kesinti 23 şubat salı günü saat 14:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Bergama ilçesinde 23 şubat salı günü saat 14:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 23 şubat salı günü saat 16:02'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Bergama ilçesinde 23 şubat salı günü saat 14:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
BERGAMA

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
23 Şubat 2021 Salı Günü Saat 14:02

Bitiş Zamanı
23 Şubat 2021 Salı Günü Saat 16:02

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
OG YATIRIM TESİSLERİNİN DEVREYE ALINMASI NEDENİYLE

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
KARALAR MAHALLESİ VE CİVARLARI
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları