18 Ocak 2022 Konak'ta 15 Dakika Elektrik Kesintisi

İzmir Konak yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 18 january tuesday günü saat 02:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
KONAK

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 January 2022 Tuesday Günü Saat 02:01

Bitiş Zamanı
18 January 2022 Tuesday Günü Saat 02:01

Kesinti Süresi
On Beş Dakika

Kesinti Nedeni
ŞEBEKE İŞLETMECİSİ

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
MEHMET ALİ AKMAN MAHALLESİ

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre İzmir Konak ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Konak ilçesinde ortaya çıkan kesinti 18 january tuesday günü saat 02:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Konak ilçesinde 18 january tuesday günü saat 02:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 18 january tuesday günü saat 02:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Konak ilçesinde 18 january tuesday günü saat 02:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi on beş dakika sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları