18 Ocak 2022 Kınık'ta 1 Saat Elektrik Kesintisi

İzmir Kınık yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 18 january tuesday günü saat 12:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
KINIK

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
18 January 2022 Tuesday Günü Saat 12:01

Bitiş Zamanı
18 January 2022 Tuesday Günü Saat 13:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
FİZİKİ İRTİBAT NEDENİYLE

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
FATİH MAHALLESİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ VE CİVARLARI

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre İzmir Kınık ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Kınık ilçesinde ortaya çıkan kesinti 18 january tuesday günü saat 12:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Kınık ilçesinde 18 january tuesday günü saat 12:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 18 january tuesday günü saat 13:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Kınık ilçesinde 18 january tuesday günü saat 12:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları