15 Ocak 2021 Tire'de 1 Saat Elektrik Kesintisi

İzmir Tire ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 15 ocak cuma günü saat 14:01 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Gdz Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre İzmir Tire ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Tire ilçesinde ortaya çıkan kesinti 15 ocak cuma günü saat 14:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Tire ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 14:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 15 ocak cuma günü saat 15:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Tire ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 14:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
TİRE

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 14:01

Bitiş Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 15:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
ARIZA BAKIM ONARIM

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
ATATÜRK MAH. BAYRAK CAD.-EROL FURTUNA CD.-FATIH SULTAN MEHMET BLVR.-KAMYONCULAR KOOP.SITESI
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları