15 Ocak 2021 Çeşme'de 1 Saat Elektrik Kesintisi

İzmir Çeşme yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 15 ocak cuma günü saat 10:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Gdz Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. İzmir Çeşme ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? İzmir Çeşme ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Gdz Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 15 ocak cuma günü saat 10:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

İzmir Çeşme ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 10:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 15 ocak cuma günü saat 11:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İzmir Çeşme ilçesinde 15 ocak cuma günü saat 10:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Gdz Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
İzmir

Etkilenen İlçe
ÇEŞME

Bağlı Kurum
GDZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 10:01

Bitiş Zamanı
15 Ocak 2021 Cuma Günü Saat 11:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
YATIRIM TESİSİ DEVREYE ALMA

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
OVACIK MH. ÖZBERIL SITESI
İzmir ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları