24 Haziran 2022 Arnavutköy'da 8 Saat Su Kesintisi

İstanbul Arnavutköy yaşanan su kesintisi ne zaman bitecek ? 24 june friday günü saat 08:06 tarihli su kesintisi ile ilgili iski - İstanbul su alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Su kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
İstanbul

Etkilenen İlçe
ARNAVUTKÖY

Bağlı Kurum
İSKİ - İstanbul Su

Kesinti Tipi
Su

Başlangıç Zamanı
24 June 2022 Friday Günü Saat 08:06

Bitiş Zamanı
24 June 2022 Friday Günü Saat 17:06

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
ŞEBEKE HATTI DEPLASE ÇALIŞMASI

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
HADIMKÖY MAH.

Su kesintisi ne zaman başlayacak ?

Su kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. İski - İstanbul su açıklamasına göre İstanbul Arnavutköy ilçesinde meydana gelecek su kesintisi ne zaman başlayacak ? İstanbul Arnavutköy ilçesinde ortaya çıkan kesinti 24 june friday günü saat 08:06'da başlayacaktır.

Su kesintisi ne zaman bitecek ?

İstanbul Arnavutköy ilçesinde 24 june friday günü saat 08:06'da ortaya çıkan su kesintisi ne zaman bitecek ? İski - İstanbul su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 24 june friday günü saat 17:06'da sona erecektir. Su kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Su kesintisi ne kaç gün sürecek ?

İstanbul Arnavutköy ilçesinde 24 june friday günü saat 08:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? İski - İstanbul su su kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada su kesintisi sekiz saat sürecektir. Su kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
İstanbul ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları