11 Nisan 2021 Karakoyunlu'da 9 Saat Elektrik Kesintisi

Iğdır Karakoyunlu yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 08:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Aras Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aras Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Iğdır Karakoyunlu ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Iğdır Karakoyunlu ilçesinde ortaya çıkan kesinti 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Iğdır Karakoyunlu ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 11 nisan pazar günü saat 17:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Iğdır Karakoyunlu ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi dokuz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Iğdır

Etkilenen İlçe
KARAKOYUNLU

Bağlı Kurum
ARAS ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 08:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 17:04

Kesinti Süresi
Dokuz Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Iğdır İli Karakoyunlu ilçesinde yapılacak olan Yatırım çalışmasından dolayı bölgede kısmi elektrik kesintisi yapılacaktır.

Etkilenen Mahalleler
Kerimbeyli Köyü
Iğdır İlçeleri
Iğdır ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları