16 Mayıs 2022 Torul'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Gümüşhane Torul yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 16 may monday günü saat 09:05 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Gümüşhane

Etkilenen İlçe
TORUL

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 May 2022 Monday Günü Saat 09:05

Bitiş Zamanı
16 May 2022 Monday Günü Saat 10:05

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması (Müteahhit)

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
KÖSTERE KÖYÜ DOKUZGÖZE MEVKİİ

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Gümüşhane Torul ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Gümüşhane Torul ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 16 may monday günü saat 09:05'te başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Gümüşhane Torul ilçesinde 16 may monday günü saat 09:05'te yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 16 may monday günü saat 10:05'te sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Gümüşhane Torul ilçesinde 16 may monday günü saat 09:05'te ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti bir saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Gümüşhane İlçeleri
Gümüşhane ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları