11 Nisan 2021 Şiran'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Gümüşhane Şiran yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 09:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Gümüşhane Şiran ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Gümüşhane Şiran ilçesinde ortaya çıkan kesinti 11 nisan pazar günü saat 09:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Gümüşhane Şiran ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 09:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 11 nisan pazar günü saat 17:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Gümüşhane Şiran ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 09:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Gümüşhane

Etkilenen İlçe
ŞİRAN

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 09:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 17:04

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
TEİAŞ Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
SEYDİBABA KÖYÜ SEYDİBABA YAYLASI YAYLA EVLERİ
Gümüşhane İlçeleri
Gümüşhane ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları