28 Kasım 2022 Dereli'de 1 Saat Elektrik Kesintisi

Giresun Dereli yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 28 november monday günü saat 16:11 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Giresun

Etkilenen İlçe
DERELİ

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
28 November 2022 Monday Günü Saat 16:11

Bitiş Zamanı
28 November 2022 Monday Günü Saat 17:11

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
TEİAŞ Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
TAMDERE KÖYÜ İKİSU MEVKİİ

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Giresun Dereli ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Giresun Dereli ilçesinde ortaya çıkan kesinti 28 november monday günü saat 16:11'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Giresun Dereli ilçesinde 28 november monday günü saat 16:11'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 28 november monday günü saat 17:11'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Giresun Dereli ilçesinde 28 november monday günü saat 16:11'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Giresun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları

Su firmaları