11 Nisan 2021 Şebinkarahisar'da 10 Saat Elektrik Kesintisi

Giresun Şebinkarahisar yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 11 nisan pazar günü saat 08:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Giresun Şebinkarahisar ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Giresun Şebinkarahisar ilçesinde ortaya çıkan kesinti 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Giresun Şebinkarahisar ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 11 nisan pazar günü saat 18:04'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Giresun Şebinkarahisar ilçesinde 11 nisan pazar günü saat 08:04'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Çoruh Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi on saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Giresun

Etkilenen İlçe
ŞEBİNKARAHİSAR

Bağlı Kurum
ÇORUH ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 08:04

Bitiş Zamanı
11 Nisan 2021 Pazar Günü Saat 18:04

Kesinti Süresi
On Saat

Kesinti Nedeni
İşletme Bakım Çalışması (Ekip)

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
AVUTMUŞ MAH.
Giresun ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları

Su firmaları