23 Eylül 2021 Horasan'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Erzurum Horasan yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 23 eylül perşembe günü saat 09:09 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Aras Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aras Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Erzurum Horasan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Erzurum Horasan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 23 eylül perşembe günü saat 09:09'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Erzurum Horasan ilçesinde 23 eylül perşembe günü saat 09:09'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 23 eylül perşembe günü saat 17:09'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Erzurum Horasan ilçesinde 23 eylül perşembe günü saat 09:09'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Erzurum

Etkilenen İlçe
HORASAN

Bağlı Kurum
ARAS ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
23 Eylül 2021 Perşembe Günü Saat 09:09

Bitiş Zamanı
23 Eylül 2021 Perşembe Günü Saat 17:09

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Erzurum İli Horasan İlçesinde yapılacak yatırım çalışmalarından dolayı 23.09.2021 tarihi ve 0900 1700 saatleri arasında kısmi enerji kesintileri yapılacaktır.

Etkilenen Mahalleler
Tavşancık Mahallesi
Erzurum ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları