21 Haziran 2021 Horasan'da 10 Saat Elektrik Kesintisi

Erzurum Horasan ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 21 haziran pazartesi günü saat 08:06 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aras Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Erzurum Horasan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Erzurum Horasan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 21 haziran pazartesi günü saat 08:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Erzurum Horasan ilçesinde 21 haziran pazartesi günü saat 08:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 21 haziran pazartesi günü saat 18:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Erzurum Horasan ilçesinde 21 haziran pazartesi günü saat 08:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi on saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Erzurum

Etkilenen İlçe
HORASAN

Bağlı Kurum
ARAS ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
21 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 08:06

Bitiş Zamanı
21 Haziran 2021 Pazartesi Günü Saat 18:06

Kesinti Süresi
On Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Arıza, onarım, bakım ve yatırım tesislerinin devreye alınması için Erzurum İli, Horasan İlçesi, Adnan Menderes Mahallesi, Fidanlık mevkinde bulunan TR 74 isimli dağıtım merkezinde yapılacak olan hücre değişimi çalışmasından dolayı 21 06 2021 tarihi ve 0800 1800 saatleri arasında kısmi enerji kesintisi yapılacaktır.

Etkilenen Mahalleler
Horasan Belediyesi düğün salonu belediye atölyesi tarımsal sulama pompaları
Erzurum ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları