17 Haziran 2021 Kemah'ta 8 Saat Elektrik Kesintisi

Erzincan Kemah yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 17 haziran perşembe günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Aras Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aras Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Erzincan Kemah ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Erzincan Kemah ilçesinde ortaya çıkan kesinti 17 haziran perşembe günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Erzincan Kemah ilçesinde 17 haziran perşembe günü saat 09:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 17 haziran perşembe günü saat 17:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Erzincan Kemah ilçesinde 17 haziran perşembe günü saat 09:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Aras Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Erzincan

Etkilenen İlçe
KEMAH

Bağlı Kurum
ARAS ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 Haziran 2021 Perşembe Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
17 Haziran 2021 Perşembe Günü Saat 17:06

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni

Kesinti Açıklaması
Erzincan İli Kemah İlçesi Dutlu Köyü’nde yapılacak olan Yatırım çalışması nedeniyle bölgede enerji kesintisi yapılacaktır. Enerji kesintisinden etkilenecek yerler Dutlu Köyü

Etkilenen Mahalleler
Erzincan ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları