29 Ocak 2023 Karakoçan'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Elazığ Karakoçan ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının 29 january sunday günü saat 15:01 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Elazığ

Etkilenen İlçe
KARAKOÇAN

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
29 January 2023 Sunday Günü Saat 15:01

Bitiş Zamanı
29 January 2023 Sunday Günü Saat 16:01

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Yatırım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
YENİ MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Elazığ Karakoçan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Elazığ Karakoçan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 29 january sunday günü saat 15:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Elazığ Karakoçan ilçesinde 29 january sunday günü saat 15:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 29 january sunday günü saat 16:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Elazığ Karakoçan ilçesinde 29 january sunday günü saat 15:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Elazığ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları