21 Mart 2023 Merkez'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Elazığ Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 21 march tuesday günü saat 09:03 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Fırat Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Elazığ

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
21 March 2023 Tuesday Günü Saat 09:03

Bitiş Zamanı
21 March 2023 Tuesday Günü Saat 11:03

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
Altyapı Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
YEMİŞLİK KÖYÜ MERYEM MEZRA

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Elazığ Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Elazığ Merkez ilçesinde ortaya çıkan kesinti 21 march tuesday günü saat 09:03'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Elazığ Merkez ilçesinde 21 march tuesday günü saat 09:03'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 21 march tuesday günü saat 11:03'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Elazığ Merkez ilçesinde 21 march tuesday günü saat 09:03'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Elazığ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları