20 Mart 2023 Kovancılar'da 5 Saat Elektrik Kesintisi

Elazığ Kovancılar yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 20 march monday günü saat 09:03 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Fırat Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Elazığ

Etkilenen İlçe
KOVANCILAR

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
20 March 2023 Monday Günü Saat 09:03

Bitiş Zamanı
20 March 2023 Monday Günü Saat 14:03

Kesinti Süresi
Beş Saat

Kesinti Nedeni
Yatırım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
İSMET PAŞA MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Elazığ Kovancılar ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Elazığ Kovancılar ilçesinde ortaya çıkan kesinti 20 march monday günü saat 09:03'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Elazığ Kovancılar ilçesinde 20 march monday günü saat 09:03'ta ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 20 march monday günü saat 14:03'ta sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Elazığ Kovancılar ilçesinde 20 march monday günü saat 09:03'ta meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi beş saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Elazığ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları