20 Kasım 2023 Karakoçan'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Elazığ Karakoçan ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 20 november monday günü saat 09:11 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Elazığ

Etkilenen İlçe
KARAKOÇAN

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
20 November 2023 Monday Günü Saat 09:11

Bitiş Zamanı
20 November 2023 Monday Günü Saat 10:11

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Yatırım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
BAHÇELİEVLER MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Elazığ Karakoçan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Elazığ Karakoçan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 20 november monday günü saat 09:11'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Elazığ Karakoçan ilçesinde 20 november monday günü saat 09:11'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 20 november monday günü saat 10:11'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Elazığ Karakoçan ilçesinde 20 november monday günü saat 09:11'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Elazığ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları