02 Aralık 2021 Kovancılar'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Elazığ Kovancılar ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının 02 december thursday günü saat 11:12 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Elazığ

Etkilenen İlçe
KOVANCILAR

Bağlı Kurum
FIRAT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
02 December 2021 Thursday Günü Saat 11:12

Bitiş Zamanı
02 December 2021 Thursday Günü Saat 12:12

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
Yatırım Çalışması

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
SULARBAŞI MAH.

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Fırat Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Elazığ Kovancılar ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Elazığ Kovancılar ilçesinde ortaya çıkan kesinti 02 december thursday günü saat 11:12'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Elazığ Kovancılar ilçesinde 02 december thursday günü saat 11:12'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 02 december thursday günü saat 12:12'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Elazığ Kovancılar ilçesinde 02 december thursday günü saat 11:12'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Fırat Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Elazığ ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları