30 Nisan 2021 Keşan'da 7 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Keşan yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 30 nisan cuma günü saat 09:04 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Edirne Keşan ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Keşan ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 30 nisan cuma günü saat 09:04'ta başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 30 nisan cuma günü saat 09:04'ta yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 30 nisan cuma günü saat 15:04'ta sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 30 nisan cuma günü saat 09:04'ta ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti yedi saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
KEŞAN

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
30 Nisan 2021 Cuma Günü Saat 09:04

Bitiş Zamanı
30 Nisan 2021 Cuma Günü Saat 15:04

Kesinti Süresi
Yedi Saat

Kesinti Nedeni
KEŞAN PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Keşan İlçesine Bağlı Gökçetepe Sahili TR 2 ile Kale Mevkii ve Özel Müşteriler Gökçetepe ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Gökçetepe
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları