26 Şubat 2021 Uzunköprü'de 1 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Uzunköprü ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 26 şubat cuma günü saat 11:02 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Edirne Uzunköprü ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Uzunköprü ilçesinde ortaya çıkan kesinti 26 şubat cuma günü saat 11:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Uzunköprü ilçesinde 26 şubat cuma günü saat 11:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 26 şubat cuma günü saat 12:02'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Uzunköprü ilçesinde 26 şubat cuma günü saat 11:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
UZUNKÖPRÜ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
26 Şubat 2021 Cuma Günü Saat 11:02

Bitiş Zamanı
26 Şubat 2021 Cuma Günü Saat 12:02

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
UZUNKÖPRÜ PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Uzunköprü'ye Bağlı :Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Cumhuriyet
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları