26 Şubat 2021 Ipsala'da 2 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne İpsala yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 26 şubat cuma günü saat 09:02 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Edirne İpsala ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne İpsala ilçesinde ortaya çıkan kesinti 26 şubat cuma günü saat 09:02'de başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne İpsala ilçesinde 26 şubat cuma günü saat 09:02'de ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 26 şubat cuma günü saat 11:02'de sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne İpsala ilçesinde 26 şubat cuma günü saat 09:02'de meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi iki saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
İPSALA

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
26 Şubat 2021 Cuma Günü Saat 09:02

Bitiş Zamanı
26 Şubat 2021 Cuma Günü Saat 11:02

Kesinti Süresi
İki Saat

Kesinti Nedeni
İPSALA PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. İpsala İlçesine Bağlı Yenikarpuzlu Beldesi, Kumdere, Paşaköy ve Özel Müşteriler Fevzi Çakmak , Gazi , Inönü , Pasaköy , Kumdere ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
FevziÇakmak
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları