19 Ocak 2022 Keşan'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Keşan yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 19 january wednesday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
KEŞAN

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
19 January 2022 Wednesday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
19 January 2022 Wednesday Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
KEŞAN PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Keşan İlçesine Bağlı ; Mecidiye Sahil Bölgesi ve Özel Müşteriler Atatürk ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Atatürk

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Edirne Keşan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Keşan ilçesinde ortaya çıkan kesinti 19 january wednesday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 19 january wednesday günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 19 january wednesday günü saat 17:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 19 january wednesday günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları