17 Ocak 2022 Uzunköprü'de 8 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Uzunköprü ilçesinde meydana gelen elektrik kesintisi hangi saatte sona erecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının 17 january monday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisine dair bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kesintinin en kısa zamanda sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
UZUNKÖPRÜ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
UZUNKÖPRÜ PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Uzunköprü İlçesine Bağlı;Balabanköy Balaban ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Balaban

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Edirne Uzunköprü ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Uzunköprü ilçesinde ortaya çıkan kesinti 17 january monday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Uzunköprü ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 17 january monday günü saat 17:01'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Uzunköprü ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları