17 Ocak 2022 Merkez'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 17 january monday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 12:01

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
EDİRNE MERKEZ PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. "Edirne Şehir Şükrüpaşa Mahallesinin; 221, 223, 225, 227, 228, 229 Sokakları, Adalet Kasrı Sokak, Prof. Dr. Tayyip Gökbilgin Sokak, Karaali Sokak, Anadolu Sokak, Yağlı Güreş Sokak, Hoca Ahmet Yasevi Caddesi ve bağlı sokakları, Şerif Bilgen Caddesi ve bağlı sokakları, Gelibolu Sokak, Şehit Nevzat Çankaya Sokak, Prof. Dr. Ömer Barkan Caddesi ve bağlı sokakları, Hasan Maksutoğlu Caddesi ve bağlı sokakları, Bahriye Üçok Caddesi kısmi olarak, Alper Yazoğlu Caddesi Kısmi olarak, İMKB Meslek Lisesi ve Civarları, Seha Sokak, Kavgaz Tabya Sokak, Aydın Demir Sokak, İlhan Koman Sokak, Merzifonlu Kara Mustafa Paşa Sokak, Şehit Ersan Yenice Caddesi, 3013, 3014, 20026, 20027, 20030 sokaklar ve 3083 cadde ve bağlı sokakları çalışma süresince enerjisiz kalacaktır. " Şükrüpaşa ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Şükrüpaşa

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Edirne Merkez ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Merkez ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 17 january monday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 17 january monday günü saat 12:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti üç saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları