17 Ocak 2022 Keşan'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Edirne Keşan ilçesinde yaşanmaktadır. Keşan ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 17 january monday günü saat 09:01 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.

Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
KEŞAN

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
17 January 2022 Monday Günü Saat 17:01

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
KEŞAN PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Keşan İlçesine Bağlı ; Koruklu , Danişment köyü ve Sahili, Yala Köyü ve Sahili ile Özel Müşteriler Koruklu , Danışment , Yaylaköy , Yayla , Danışment ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Koruklu

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Edirne Keşan ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 17 january monday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 17 january monday günü saat 17:01'da sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 17 january monday günü saat 09:01'da yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları