17 Ekim 2021 Merkez'da 1 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 17 ekim pazar günü saat 09:10 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 09:10

Bitiş Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 10:10

Kesinti Süresi
Bir Saat

Kesinti Nedeni
LALAPAŞA PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. "1) Edirne Merkeze bağlı; Kayapa ve Korucu Köyü, 2) Lalapaşa İlçesine bağlı; Ortakçı, Kavaklı, Taşlımüsellim, Sarızadanişment, Süleymandanişment, Ömroba, Hacıdanişment ve Vaysal köyü ile bu istikametteki diğer tesisler çalışma süresince enerjisiz kalacaktır." Kayapa , Korucu , Ortakçı , Kavaklı , Taslımüsellım , Sarıdanısment , Süleymandanısment , Ömeroba , Hacıdanısment , Vaysal ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Kayapa

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Edirne Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 17 ekim pazar günü saat 09:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 09:10'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 17 ekim pazar günü saat 10:10'da sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 09:10'da yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti bir saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları