17 Ekim 2021 Keşan'da 4 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Keşan yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 17 ekim pazar günü saat 10:10 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.

Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
KEŞAN

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 10:10

Bitiş Zamanı
17 Ekim 2021 Pazar Günü Saat 14:10

Kesinti Süresi
Dört Saat

Kesinti Nedeni
KEŞAN PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Keşan İlçesine Bağlı ; Paşayiğit Mahallesi ve Özel Müşteriler Paşayiğit ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Paşayiğit

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Edirne Keşan ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Keşan ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 17 ekim pazar günü saat 10:10'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 10:10'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 17 ekim pazar günü saat 14:10'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Keşan ilçesinde 17 ekim pazar günü saat 10:10'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti dört saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları