16 Ocak 2022 Merkez'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Merkez ortaya çıkan elektrik kesintisi kaç saat sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının den alınan bilgiye göre 16 january sunday günü saat 09:01 tarihinde başlayacak elektrik kesintisinin ne zaman biteceğine dair detaylar haberin devamında bulunmaktadır.

Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 January 2022 Sunday Günü Saat 09:01

Bitiş Zamanı
16 January 2022 Sunday Günü Saat 12:01

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
EDİRNE MERKEZ PLANLI KESİNTİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. 1 –Edirne Merkez Sabuni Mahallesinin, Tahmis Sokak, Mutafçılar Sokak. Banka Aralığı Sokak, Banka Sokak, Çilingirler Caddesi Kısmi Olarak ve Vavlı Cami Sokakta kalan müşterilerimiz çalışma süresince enerjisiz kalacaktır. Sabuni ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Sabuni

Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Yaşanacak elektrik kesintilerini önceden bilmek işimizi kolaylaştırmaktadır. Edirne Merkez ilçesinde yaşanacak elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne Merkez ilçesinde yaşanan elektrik kesintisi Trakya Elektrik Dağıtım firmasının kesintiye dair verdiği bilgilere bağlı olarak 16 january sunday günü saat 09:01'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 16 january sunday günü saat 09:01'da yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti 16 january sunday günü saat 12:01'da sonlanacaktır. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 16 january sunday günü saat 09:01'da ortaya çıkan kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti üç saat sürecektir. Yaşanacak elektrik kesintileri ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları