16 Haziran 2021 Merkez'da 8 Saat Elektrik Kesintisi

Edirne Merkez yaşanan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? 16 haziran çarşamba günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisi ile ilgili Trakya Elektrik Dağıtım firmasının alınan bilgiler sayfamızda bulunmaktadır. Elektrik kesintisinin çabuk sona ermesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin tarihleri sayfamızda yer almaktadır. Edirne Merkez ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisine dair yaptığı açıklamada kesinti 16 haziran çarşamba günü saat 17:06'da sonaerecektir. Elektrik kesintileri hakkında detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne Merkez ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da yaşanacak kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi hakkında verdiği bilgiye göre kesinti sekiz saat sürecektir. Elektrik kesintileri ile ilgili detaylar sayfamızda bulunmaktadır.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
MERKEZ

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 17:06

Kesinti Süresi
Sekiz Saat

Kesinti Nedeni
EDİRNE MERKEZ PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. 1) Edirne Merkez Büyükismailçe Köyü Çalışma Süresince Enerjisiz Kalacaktır. Büyükısmaılçe ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Büyükısmaılçe
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları