16 Haziran 2021 Ipsala'da 3 Saat Elektrik Kesintisi

Elektrik kesintisi Edirne İpsala ilçesinde yaşanmaktadır. İpsala ortaya çıkan elektrik kesintisinin sona erme saati nedir ? 16 haziran çarşamba günü saat 09:06 tarihli elektrik kesintisine ilişkin Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklaması haberin devamında yer almaktadır. Elektrik kesintisinin kısa sürmesini dileriz.


Elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ?

Elektrik kesintilerinin zamanlarını hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Trakya Elektrik Dağıtım firmasının açıklamasına göre Edirne İpsala ilçesinde meydana gelecek elektrik kesintisi ne zaman başlayacak ? Edirne İpsala ilçesinde ortaya çıkan kesinti 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da başlayacaktır.

Elektrik kesintisi ne zaman bitecek ?

Edirne İpsala ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da ortaya çıkan elektrik kesintisi ne zaman bitecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada kesinti 16 haziran çarşamba günü saat 12:06'da sona erecektir. Elektrik kesintilerinin başlama ve bitiş sürelerini sitemizden öğrenebilirsiniz.

Elektrik kesintisi ne kaç gün sürecek ?

Edirne İpsala ilçesinde 16 haziran çarşamba günü saat 09:06'da meydana gelen kesinti kaç gün sürecek ? Trakya Elektrik Dağıtım firmasının elektrik kesintisi ile ilgili yaptığı açıklamada elektrik kesintisi üç saat sürecektir. Elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.
Etkilenen İl
Edirne

Etkilenen İlçe
İPSALA

Bağlı Kurum
TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Kesinti Tipi
Elektrik

Başlangıç Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 09:06

Bitiş Zamanı
16 Haziran 2021 Çarşamba Günü Saat 12:06

Kesinti Süresi
Üç Saat

Kesinti Nedeni
İPSALA PLANLI KESİNTİSİ TREDAŞ olarak enerjiyi daha kaliteli, yeterli ve sürdürülebilir sunmak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. İpsala İlçesine Bağlı ; Tevfikiye Tarımsal Sulama ve Özel Müşteriler Tevfıkıye ...

Kesinti Açıklaması

Etkilenen Mahalleler
Tevfıkıye
Edirne ilinde hizmet veren Elektrik ve Su dağıtım firmaları